2 gadżety niezbędne w podróży – do kąpieli i przeciw złodziejom

Zarówno opiekuńcze mamy jak i Wojciech Cejrowski zawsze powtarzają, by zagraniczną walutę podzielić i trzymać w kilku miejscach. Dodatkowo, nigdy nie wiadomo czy w podróż zabierać ze sobą ręczniki. Czy hotel je zapewni? Jeśli nie, to zajmą dużo cennego miejsca w walizce. Jak rozwiązać te podróżne dylematy?

Plecak antykradzieżowy

Ze specjalną schowaną komorą lub szyfrem, plecak antywłamaniowy utrudni zagranicznym rzezimieszkom dostanie się do naszych pieniędzy czy laptopa. Dostępnych jest wiele modeli na każdą kieszeń. Dla podróżników uwielbiających technologię dostępny jest plecak z wbudowanym portem USB, do którego podłączymy powerbank, a z drugiej strony telefon. Specjalna kieszeń na laptopa amortyzująca wstrząsy chroni nasz sprzęt. W plecaku antykradzieżowym znajdują się też inne przegródki ułatwiające utrzymanie porządku wewnątrz. Dodatkowo, zewnętrzny bardzo wytrzymały materiał jest trudny do rozdarcia lub rozcięcia nożem. Pasek naramienny ma w sobie ukrytą kieszeń na karnet autobusowy czy magnesy kupione podczas wyprawy. Nic tylko podróżować!

Niezwykły ręcznik

Każdy pamięta sytuację, gdy nie można było iść popływać ostatniego dnia podróży, z obawy, że ręcznik, który nie wysechł, zawilgoci cały bagaż. Nie z tym mini szybkoschnącym ręczniczkiem! Kwadrat o boku 40 cm nie robi dużego wrażenia, ale ten specjalny higroskopijny materiał o wiele lepiej wchłania wodę od tradycyjnych ręczników. Szybciej także schnie, a ponadto zajmuje mało miejsca. Kolejnym przydatnym aspektem tego gadżetu dla podróżników jest wbudowany woreczek, do którego zwiniemy ręczniczek na czas podróży. Całość jest tak skonstruowana, że mini ręczniczek może schnąć nawet, gdy jest schowany.

Mając takie gadżety dla podróżników można jak widać o wiele łatwiej zwiedzić świat nie tracąc pieniędzy i nosząc jedynie lekki bagaż.

One thought on “2 gadżety niezbędne w podróży – do kąpieli i przeciw złodziejom

Dodaj komentarz