Parkowanie z aplikacją mobilną – wykonaj kilka kroków i ruszaj na spacer po mieście!

Aplikacje mobilne do parkowania to bardzo praktyczne narzędzia z których kierowcy korzystają coraz chętniej. Z tej opcji korzystają nie tylko turyści odwiedzający atrakcyjne, polskie miasta, ale także ich mieszkańcy spieszący do pracy czy codziennych sprawunków. W strefach płatnego parkowania zostawia się nieraz całkiem sporą sumę za postój przez większość dnia. Jaką przewagę mają aplikacje nad tradycyjnymi parkomatami i czy mogą generować oszczędności?

Korzystny system naliczania opłat

Jeśli musisz zostawić pojazd w strefie płatnego parkowania przez kilka godzin, powinieneś liczyć się z dość wysokimi kosztami opłaty za postój. Parkomaty naliczają opłaty za każdą rozpoczęta godzinę parkowania. Z kolei mobilna aplikacja do płacenia za parking chroni kierowców przed przepłacaniem. Dokonując należności za jej pośrednictwem, w większości przypadków płacisz tylko za realny czas postoju – jest on wyliczany co do sekundy!

Jak rozpocząć parkowanie z aplikacją?

Najszybszą drogą do założenia indywidualnego konta jest rejestracja użytkownika przez wypełnienie formularza w aplikacji najważniejszymi danymi. Po uzyskaniu kody weryfikacyjnego i wpisaniu go w odpowiednim polu, z aplikacji do płacenia za parking i nie tylko możesz korzystać od razu.

Inną opcją jest rozmowa telefoniczna z konsultantem, który przeprowadzi cię przez cały proces rejestracji. Wciąż pozostaje również wypełnienie formularza w witrynie internetowej wybranej aplikacji.

Kompatybilność aplikacji z telefonem

Większość aplikacji mobilnych, takich jak AnyPark czy SkyCash działają sprawnie na wszystkich modelach telefonów. Wystarczy ci jakiekolwiek urządzenie mobilne – aplikacje działają nie tylko na telefonie, ale także na tablecie z systemem iOS czy Android.

Aplikacja do płacenia za parking to przede wszystkim oszczędność czasu, pieniędzy i niepotrzebnego stresu związanego z wadliwym parkomatem. Zainstaluj w telefonie taką, która będzie intuicyjna w obsłudze i odpowie na Twoje indywidualne potrzeby.